WordPress Yeni Tema Yükleme

WordPress blog sahipleri yeni tema yüklemeleri gerektiğinde bunu nasıl yapacağını bilmiyor olabilir. WordPress teması yüklemeyi bilmeyenler genellikle yeni WordPress kullanıcıları olur. En kolay işlemlerin başında gelir WordPress için tema yüklemek. Tema yüklemenin 2 yolu vardır. Birisi WordPress tema bölümünden  “yeni ekle” demek ve ikincisi “tema yükle” butotuna basarak bilgisayarınıdaki temayı yüklemek.

Yazı Başlıkları - Tıklayarak Gezebilirsin

WordPress: Yeni Tema Nasıl Yüklenir?

► WordPress admin paneline girin. “Görünüm  ► Temalar” bölümüne gidin. Ardından

► Ardından “yeni ekle” butonuna tıklayın.

► Açılan Bölümde ilk başlangıçta WordPress tarafından sunulan ücretsiz temalar çıkacaktır. Eğer isterseniz buradan tema beğenip kur diyebilir,ardından etkilenştirebilirsiniz.

► Eğer bilgisayarınızda bulunan bir temayı kurmak isterseniz, tema dosyalarını bir klasörün içinde olmadan direktman .zip uzantılı olacak şekilde sıkıştırıp “tema yükle” bölümünden yükleyiniz ve yükleme bitince “etkilenştir” deyiniz.

Yazar hakkında: Paravizyoner

Amaç içerik kalitesi yüksek blogların ortaya çıkmasını sağlamak ve kazanç elde etmek için ortaya koyulması gereken kalite ve mantığı anlatabilmek. Bana danışmak isterseniz sağ altta WhatsApp butonu mevcut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat